Kontenery magazynowe – porady dla budowlańców

Kontenery magazynowe – porady dla budowlańców
Wiele firm budowlanych lub przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych potrzebuje odpowiedniego miejsca na składanie różnego rodzaju materiałów, maszyn czy sprzętów lub do przechowywania towarów, przeznaczonych na późniejszą sprzedaż. Najczęściej w tym celu wykorzystywane są kontenery magazynowe.

Dlaczego warto?

Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w każdych warunkach. Jest trwałe, suche, szczelne, odporne na działanie wielu czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie ma problemu z używaniem ich nawet podczas deszczów, upałów czy mrozów. Ważną zaletą jest w nich konstrukcja podłogi – zazwyczaj jest bardzo solidna i niezwykle dobrze zaprojektowana, dając możliwość poruszania się np. wózkami widłowymi i dokonania szybkiego i sprawnego załadunku. Wjechanie taką maszyną do kontenera nie powinno sprawiać najmniejszych kłopotów ani powodować żadnych uszkodzeń samej podłogi.

Dopasuj do swoich potrzeb

Kontenery magazynowe zwykle występują w dwóch wersjach (20 i 40 stopowe). Ogromną ich zaletą jest fakt, że można dokonywać w nich różnego typu przeróbek i zmian, aby możliwie najlepiej dostosować dany kontener do indywidualnych potrzeb, zgodnie z celem ich przeznaczenia. Z tego powodu zamontować można instalację elektryczną, co pozwala na korzystanie z oświetlenia, a tym samym pracę nocą. W kontenerach często stosuje się również opcję postawienia ścianek działowych, a także wycięcia odpowiednich otworów na drzwi i okna, które można również dodatkowo zabezpieczyć (kraty, zamki, zasuwy).

Szybki i łatwy montaż

Jak widać, kontenery magazynowe to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, niewymagające zbyt długiego czasu zamontowania w miejscu pracy czy budowy. Zazwyczaj ustawiane są w rzędach, choć bywają także wersje piętrowe. Najlepiej wyboru dokonać, przeglądając oferty na stronach internetowych producentów tego typu konstrukcji. Warto również rozważyć zakup używanego kontenera – często jakością nie różnią się wiele od nowych, posiadają dobry stan techniczny, są pozbawione uszkodzeń, a jednocześnie dają możliwość znacznego obniżenia kosztów firmowych.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://www.forumgastronomiczne.pl/forum/temat_860#6835
http://jazz.slask.pl/glos-ktory-ma-znaczenie-budzet-obywatelski-programem-liczacym-sie-z-twoim-zdaniem
http://kubacka.pl/pasta-pesto-zielony-sos-ktory-jest-nie-tylko-smaczny-ale-przede-wszystkim-zdrowy
http://www.forumdlafirm.pl/index.php?/topic/419-wlasna-restauracja-od-czego-zaczac/page__st__60

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s