Usunięcie zaćmy: i widzisz lepiej!

Usunięcie zaćmy: i widzisz lepiej!
Usunięcie zaćmy dzięki najnowocześniejszej technologii jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Kliniki okulistyczne zapewniają najwyższą jakość usług, a czas przeznaczony na operację wynosi jedynie kilka minut. Zobacz, jak przeprowadza się zabieg.

Usunięcie zaćmy: krok po kroku

Po przybyciu do placówki i rejestracji zostają Państwo skierowani na badania, zanim zostanie wykonane usunięcie zaćmy. Mierzone jest wówczas ciśnienie wewnątrzgałkowe i wyliczenie mocy optycznej sztucznej soczewki. Ich wyniki dostarczają chirurgowi bezcennej informacji o stanie Państwa zdrowia. Specjalista jest cały czas do dyspozycji i zawsze odpowiada na nurtujące pytania pacjentów. Jeszcze przed przeprowadzeniem operacji oko zostaje znieczulone. Pielęgniarki używają do tego celu specjalnych kropli i pod ich opieką udają się Państwo od razu do sali zabiegowej. Konieczne jest wtedy założenie odzienia ochronnego. Ubiór operacyjny chroni przed wdarciem się zarazków i bakterii. Kiedy już położą się Państwo na stole operacyjnym nastąpi miejscowe zdezynfekowanie operowanego obszaru oka. Tą czynność również wykona pielęgniarka, która założy Państwu na usta maseczkę chirurgiczną. Oddychanie pod maseczką jest oczywiście swobodne, dlatego nie należy się obawiać.

Przebieg operacji

Podczas operacji może nastąpić lekki ucisk czy ból, ale nie będzie on ani dokuczliwy ani trwały. Operowane oko będzie pod działaniem intensywnego światła, dlatego możliwy jest dyskomfort. Jak wspominaliśmy zabieg trwa tylko kilka minut, dlatego nie jest to szkodliwe. Pierwszym krokiem lekarza jest usunięcie zmętniałej soczewki oka, następnie dokonanie implantacji nowej sztucznej soczewki do oka. Podczas całego procesu będą Państwo w pełni świadomi, a rozmowa ze specjalistą i zadawanie pytań ukoi wszelki stres. Lekarz poinstruuje w razie konieczności zmiany położenia głowy i odpowie na każdą wątpliwość. W przypadku odczucia długotrwałego bólu prosimy o zasygnalizowanie tej dolegliwości lekarzowi. W końcowej fazie chirurg wykonuje kilka drobnych nacięć, które całkowicie zamykają mikrocięcia.
Jak widać usunięcie zaćmy nie jest zbyt skomplikowane, a pozwala na komfortowe funkcjonowanie.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://rzufiki.pl/aplikacja-zamawiania-jedzenia-przydatna
http://baner.waw.pl/aplikacja-zamawiania-jedzenia-zamow-jedzenie-chwil
http://krzinka.pl/czym-polega-skleroterapia
http://systemy-call-center.co.pl/terminale-platnicze-pos-platnosc-karta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s